LEPSZE PRAWO
Apel samorządowców do prezydenta RP o metropolię dla Pomorza
Kilkudziesięciu samorządowców z Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot zaapelowało w poniedziałek, 22 czerwca, do prezydenta RP Karola Nawrockiego o podpisanie ustawy o związku metropolitalnym dla województwa pomorskiego.
Metropolia_gdańska-apel-fot_gdansk.png
POZOSTAŁE ARTYKUŁY
KALENDARZ WYDARZEŃ

JUNE

2026

CZERWIEC
Pon Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5