Innowacje w edukacji - nabór na innowacyjne projekty
Do środy 29 maja br. trwa nabór zgłoszeń w projekcie POPOJUTRZE 3.0 – KSZTAŁCENIE. Pojutrze to ogólnopolski program inkubowania innowacji społecznych dla edukacji
Oświata
p1.jpg
fot. Popojutrze


POPOJUTRZE to jedyny inkubator w Polsce wybrany przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej do wspierania innowacji w obszarze kształcenia.

Do tej pory zespół POPOJUTRZE, który działa od 2016 roku wsparł opracowanie ponad 100 unikatowych rozwiązań dla przedszkoli, szkół, uczelni i uczących (się) osób dorosłych. Wszystkie powstałe w inkubatorze rozwiązania są bezpłatne i zostały przetestowane w warunkach rzeczywistej pracy.

Do 29 maja br. można zgłosić swój pomysł na rozwiązanie istotnego problemu w edukacji i zostać Liderem/ką EDUzmian.

Jest szansa na zdobycie nawet 100 tys. zł grantu na budowanie i testowanie rozwiązania dla edukacji dzieci, młodzieży, dorosłych.

Kto może złożyć zgłoszenie do POPOJUTRZE?

  • grupy formalne, czyli: szkoły, przedszkola, uczelnie, fundacje, stowarzyszenia, JST, przedsiębiorców (warunkiem jest zaangażowanie minimum dwóch pełnoletnich osób do zespołu);
  • grupy nieformalne, czyli minimum dwie pełnoletnie osoby, które decydują się współpracować w zakresie opracowania koncepcji rozwiązania.

Dlaczego warto?

  • praca nad innowacjami z najlepszymi ekspertami/tkami w Polsce
  • wsparcie merytoryczne i najlepsze sposoby na prototypowanie i testowanie rozwiązania
  • wsparcie finansowe, nawet 100 000,00 zł na rozwój swojej koncepcji
  • bycie Innowator(k)ami SPOŁECZNYMI, Lider(k)ami EDUzmian.
  • poznanie innych pasjonatów, którym zależy na lepszej edukacji.
  • szansa, by opracować rozwiązanie, które pozytywnie wpłynie na proces kształcenia dzieci, młodzieży, studentów/ek, czy uczących się osób dorosłych.

Od czego zacząć przygodę z POPOJUTRZE?

Informacje o programie znajdują się na stronie:

www.popojutrze.pl

    a szczegółowe informacje o naborze:

    www.popojutrze.pl/course/nabor-1

    Związek Miast Polskich jest w Radzie Innowacji Społecznych dla Edukacji. Pod koniec marca miało miejsce pierwsze posiedzenie Rady, na którym wypracowano obszary priorytetowe, które są objęte wsparciem.

    Załączniki:
    P2


    POZOSTAŁE ARTYKUŁY