Potrzeby seniorów a możliwości miast – zapraszamy na transmisję Forum Rozwoju Lokalnego
Organizacji usług dla seniorów i godzeniu ich potrzeb z możliwościami miasta poświęcone będzie kolejne seminarium Forum Rozwoju Lokalnego, na które dziś zapraszają Związek Miast Polskich i miasto Kędzierzyn-Koźle.
grafa-frl-39-www-1920x1080.jpg

Nasze cykliczne seminarium połączone będzie z konferencją pt.Akceptować starość – organizacja usług dla osób starszych”, która odbędzie się 25 stycznia 2024 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

Spotkanie poświęcimy technikom badania potrzeb osób starszych, wykorzystaniu nowoczesnych technologii, uwarunkowaniom pogodzenia potrzeb seniorów z możliwościami miasta. Przyjrzymy się roli opiekunów nieformalnych, rzadko uwzględnianych w politykach społecznych miast.

Chcielibyśmy w ramach seminarium uwrażliwić jego odbiorców na to, że zapewnienie wsparcia osobom ze szczególnymi potrzebami nie musi być bardzo kosztowne, jednak powinno trafiać w potrzeby osób starszych i ich opiekunów nieformalnych.

Zapraszamy na transmisję seminarium dzisiaj o godzinie 10.00 na naszym profilu na facebook’u: TUTAJ

W przypadku pytań prosimy o kontakt na skrzynkę mailową: seminariafrl@zmp.poznan.pl.

Przypominamy, że cykl seminariów Forum Rozwoju Lokalnego jest realizowany w ramach Programu „Rozwój lokalny” wdrażanego przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w III edycji Funduszy Norweskich i Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Załączniki:
Program seminarium


POZOSTAŁE ARTYKUŁY