Łódź - Nowe mieszkania miejskie. Łodzianie zyskają 62 lokale
Przy ul. Oblęgorskiej i Widok rosną nowe bloki, w których powstaną 62 nowe mieszkania miejskie. Prace konstrukcyjne w obu budynkach idą szybko, a kluczowe instalacje są już gotowe.
Łódź-nowe_mieszkania.png
fot. lodz.pl

Łódź we współpracy z Widzewskim Towarzystwem Budownictwa Społecznego buduje kolejne nowoczesne budynki wielorodzinne, które w całości zasilą pulę miejskich mieszkań. Przyszli lokatorzy zyskają przestrzenie w estetycznych blokach o biało-grafitowych elewacjach, wokół których zaplanowano zielone nasadzenia.

Ogromnym ułatwieniem dla nowych lokatorów będzie to, że mieszkania miejskie w Łodzi będą gotowe do natychmiastowego wprowadzenia się. Miasto odda je z położonymi już podłogami oraz w pełni wykończonymi łazienkami, w których znajdą się płytki i biała armatura. Właściwie wystarczy przywieźć swoje rzeczy, by od razu zacząć urządzać się w nowym miejscu bez konieczności robienia uciążliwych remontów.

Rodziny z dziećmi z pewnością docenią fakt, że w przestrzeni między budynkami powstanie bezpieczny plac zabaw. Dzięki elementom małej architektury w otoczeniu zieleni i alejek najmłodsi lokatorzy zyskają miejsce do radosnego spędzania czasu i zawiązywania nowych przyjaźni.

Budowa idzie zgodnie z planem. W jednym z budynków stoją już wszystkie ściany parteru, wylano betonowy strop i ułożono instalacje pod podłogami. Robotnicy zaczęli też murować ściany pierwszego piętra. W sąsiednim bloku trwają ostatnie przygotowania do betonowania kolejnego poziomu konstrukcji, co pozwoli przenieść roboty na wyższe kondygnacje. Osiedle jest już też w pełni podłączone do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.

Zakończenie wszystkich prac budowlanych i oddanie budynków do użytku zaplanowano na kwiecień 2027 roku.

Więcej informacji


POZOSTAŁE ARTYKUŁY