Odkryj System Monitorowania Usług Publicznych. Posłuchaj nowego podcastu ZMP
W najnowszym odcinku naszego podcastu odkrywamy, jak SMUP – System Monitorowania Usług Publicznych zmienia oblicze zarządzania usługami w polskich samorządach oraz jak pomaga poznać koszty tych usług.
grafika-odcinek_4_SMUP.jpg

Zapraszamy do wysłuchania najnowszego odcinka naszego podcastu, który tym razem stwarza możliwości poznania Systemu Monitorowania Usług Publicznych (SMUP). Marcin Żebrowski z Urbcast.pl rozmawia z naszymi ekspertami: Sławomirem Wysockim, zastępcą kierownika projektu SMUP, oraz Szymonem Więsławem, ekspertem ZMP ds. edukacji i współliderem Tematycznej Grupy Roboczej Edukacja w ramach SMUP.

Podcast ten jest elementem dyskusji na temat roli i wpływu SMUP na zarządzanie usługami publicznymi w kontekście samorządów terytorialnych w Polsce. Samorządy są największymi dostawcami usług na szczeblu lokalnym. Uczestnicy przekazują informacje o kluczowych kwestiach dla zrozumienia systemu, jego funkcji i korzyści, jakie niesie dla społeczności lokalnych.

Nasz podcast ma na celu nie tylko informowanie, ale także inspirację i zachętę do głębszego zaangażowania w tematykę zarządzania usługami publicznymi. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z tym odcinkiem, aby lepiej zrozumieć, jak SMUP może przyczynić się do poprawy efektywności i transparentności w Państwa lokalnych samorządach.


Zapraszamy także na stronę SMUP smup.miasta.pl, gdzie można znaleźć wszelkie informacje na temat Systemu.

Zapraszamy do odkrycia, jak SMUP zmienia perspektywę zarządzania miastami!


POZOSTAŁE ARTYKUŁY