Dzień Informacyjny do Sieci Transferu Innowacji (online)
W związku z otwarciem naboru na Sieci Transferu Innowacji, Związek Miast Polskich i Krajowy Punkt URBACT zapraszają na Dzień Informacyjny, na którym przedstawimy ogólne założenia programu oraz nowego naboru.
Urbact-dzień_informacyjny_7_II.png

Zapraszamy miasta oraz inne podmioty działające na rzecz miast do udziału w dniu informacyjnym do naboru na Sieci Transferu Innowacji. Jak w poprzednich latach, w drugiej części spotkania będziemy również gościć punkty kontaktowe programów europejskich, których propozycje mogą być interesujące dla miast.

Obecny nabór skupia się na transferze zrealizowanych w ramach programu Urban Innovative Actions projektów, w latach 2016-2023 (patrz strona programu UIA).

Stając się częścią składającej się z 5 do 7 partnerów Sieci Transferu Innowacji, miasta zyskują możliwość zrozumienia rozwiązań wypracowanych przy pomocy funduszy UIA oraz wspólnie z międzynarodowymi partnerami stworzenia planu inwestycyjnego ich wdrożenia na własnym terenie. Na działalność każdej Sieci przeznaczone zostanie 550 000 euro.

Związek Miast Polskich i Krajowy Punkt URBACT zapraszają potencjalnych beneficjentów z Polski na Dzień Informacyjny w formule online, dnia 7 lutego 2024.

Szczegółowe informacje pod linkiem: https://urbact.eu/events/dzien-informacyjny-do-sieci-transferu-innowacji oraz na stronie https://urbact.eu/polska.

Formularz rejestracyjny oraz Agenda Dnia Informacyjnego

Krajowy Punkt URBACT organizuje również Dni Informacyjne w kilku miastach w Polsce. Daty i szczegóły zamieścimy w najbliższych dniach.

Więcej informacji


POZOSTAŁE ARTYKUŁY